Kasabamıza güvenlik kamera sistemi kuruluyor

Ana Sayfa » Genel » Kasabamıza güvenlik kamera sistemi kuruluyor
Paylaş
Tarih : 07 Eylül 2017 - 15:27

sulusaray kasabasına güvenlik kamera sistemi kuruluyrKasabamızı daha güvenli hale getirmek için Sulusaray belediyesi ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı tarafından uzun süredir üzerinde durulan Kasabamıza güvenlik kamera sistemi projesi sonunda hayata geçiyor.

Kasabamızın ana giriş çıkışları ve 10 önemli noktaya mobese sistemi, kameralar kuruluyor.

Kasabamıza kurulacak olan kameralar,hareket sensörü,gece görüş özelliği ve plaka okuma sistemi gibi son teknoloji ile donatılmış olacak.

Bu sistemim kurulmasıyla birlikte Kasabamızda yaşanabilecek,hırsızlık,dolandırıcılık,trafik kazası vb gibi olayların aydınlatılması ve caydırıcı sebep olması açısında Kasabamız daha güvenli hale gelmesi hedefleniyor.

Sulusaray belediyesi tarafında hayata geçirilen bu proje yaklaşık 300,000 Türk Lirası maliyeti olacak.Kameraların monte edileceği direklerin dikilme işlemi gerçekleştikten sonra montaj işlemine geçilecek,yaklaşık 15 gün içerisinde bu sistemin hizmete girmesi tahmin ediliyor.

Bizde Sulusaray.net olarak Kasabamıza kurulacak olan güvenlik kamera sistemi için Kasaba halkı adına Sulusaray belediye başkanlığına ve Bu hizmetin hayata geçmesi için uzun süredir girişimlerde bulunan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığına teşekkür ediyor,Kasaba halkımıza hayırlı uğurlu olsun diyoruz.
sulusaray-kasabasina_mobese_sistemi_kurulacak
(RESİMLERİ GERÇEK BOYUTUNDA GÖRMEK İÇİN RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIN)

sulusaray-mobese-1 sulusaray-mobese-7 sulusaray-mobese2
sulusaray-mobese-5 sulusaray-mobese-6 sulusaray-mobese-4

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

10-kasim
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygıyla Anıyoruz

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 79’ncı yıldönümünde bir kez daha büyük bir şükran

yasar-isler-cenaze-3
Vefat ve Başsağlığı

26-10/2017 Perşembe: Kasaba halkımızdan Yaşar İşler (Ihbalın Yaşar) vefat etmiştir merhuma Allah’tan Rahmet yakınlarına başsağlığı

meryem-zopun-cenaze-2
Vefat ve Başsağlığı

22/10/2017 Pazar: Kasaba halkımızdan İsmail Ceylan kızı Abdullah Zopun eşi Meryem Zopun Vefat etmiştir,Merhumeye Allahtan Rahmet Yakınlarına başsağlığı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz