Kasabamıza güvenlik kamera sistemi kuruluyor

Ana Sayfa » Genel » Kasabamıza güvenlik kamera sistemi kuruluyor
Paylaş
Tarih : 07 Eylül 2017 - 15:27

sulusaray kasabasına güvenlik kamera sistemi kuruluyrKasabamızı daha güvenli hale getirmek için Sulusaray belediyesi ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı tarafından uzun süredir üzerinde durulan Kasabamıza güvenlik kamera sistemi projesi sonunda hayata geçiyor.

Kasabamızın ana giriş çıkışları ve 10 önemli noktaya mobese sistemi, kameralar kuruluyor.

Kasabamıza kurulacak olan kameralar,hareket sensörü,gece görüş özelliği ve plaka okuma sistemi gibi son teknoloji ile donatılmış olacak.

Bu sistemim kurulmasıyla birlikte Kasabamızda yaşanabilecek,hırsızlık,dolandırıcılık,trafik kazası vb gibi olayların aydınlatılması ve caydırıcı sebep olması açısında Kasabamız daha güvenli hale gelmesi hedefleniyor.

Sulusaray belediyesi tarafında hayata geçirilen bu proje yaklaşık 300,000 Türk Lirası maliyeti olacak.Kameraların monte edileceği direklerin dikilme işlemi gerçekleştikten sonra montaj işlemine geçilecek,yaklaşık 15 gün içerisinde bu sistemin hizmete girmesi tahmin ediliyor.

Bizde Sulusaray.net olarak Kasabamıza kurulacak olan güvenlik kamera sistemi için Kasaba halkı adına Sulusaray belediye başkanlığına ve Bu hizmetin hayata geçmesi için uzun süredir girişimlerde bulunan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığına teşekkür ediyor,Kasaba halkımıza hayırlı uğurlu olsun diyoruz.
sulusaray-kasabasina_mobese_sistemi_kurulacak
(RESİMLERİ GERÇEK BOYUTUNDA GÖRMEK İÇİN RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIN)

sulusaray-mobese-1 sulusaray-mobese-7 sulusaray-mobese2
sulusaray-mobese-5 sulusaray-mobese-6 sulusaray-mobese-4
SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kasaba Halkımızdan Hayrettin Kayacı Vefat Etti

11.10.2021 Pazartesi: Kasaba halkımızdan Hayrettin Kayacı Yakalandığı Koronavirüs Covid 19 Hastalığına yenik düşerek  Vefat etmiştir,Merhuma

İsmail Yavuz Toprağa Verildi

28.09.2021 Salı: Dün Vefat eden Kasaba halkımızdan Osman Oğlu İsmail Yavuzun Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kasabamız taziye evinde

Kasaba Halkımızdan İsmail Yavuz Vefat Etti

27.09.2021 Pazartesi: Kasaba halkımızdan Osman oğlu İsmail Yavuz Vefat etmiştir,Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. Merhumun

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz