Kasabamızda Asker Uğurlama Duası

Ana Sayfa » Genel » Kasabamızda Asker Uğurlama Duası
Paylaş
Tarih : 26 Ekim 2019 - 1:26

Kasabamızda asker uğurlama duası25.10.2019 Cuma: Kasabamızdan bu yıl vatani görevlerini yapmak için askere gidecek gençlerimiz dualarla uğurlandı.

Kasabamızdan bu yıl 1999/4 tertip askere gidecek gençlerimiz için Kasabamız Sultan Alaaddin Merkez Camiin önünde asker uğurlama proğramı düzenlendi Askere gidecek gençlerimiz için Mevlid okunup dualar edildi.

Nevşehir belediyesi mehteran takımın gösterisiyle başlayan proğrama Nevşehir il Jandarma komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin  Erol,Nevşehir Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Adem Akgümüş ve Nevşehir Merkez Jandarma Karakol Komutanı Ast.kd.bşcv.Kenan Sert katıldı.

Nevşehir il Jandarma komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin  Erol Asker adayı gençleri tebrik ederek hediyelerini takdim etti daha sonra alanda bulunan asker aileleri ve çocuklarla sohbet eden Erol Proğramdan ayrıldı.

Proğram Mevlid okunup dualar edilmesinden sonra hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle son buldu.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kasabamızda Jandarma Trafik Ekipleri 2 Motorlu Şahısa Cezai işlem uyguladı

25-09-2020 Cuma: Kasabamızda rutin devriye görevini gerçekleştiren jandarma asaiş ekipleri devriye esnasında sesli egzozla çevreyi rahatsız

Kasabamızda ATV Kazası

25-09-2020 Cuma: Kasabamız Cumhuriyet mahallesi nevşehir caddesinde meydana gelen kazada atv sürücüsü yaralanırken atv de maddi hasar meydana

Kasaba Halkımızdan Osman(Mehmet)Bişkin Vefat Etmiştir

18-09-2020 Cuma: Kasaba halkımızdan Ahmet Bişkin oğlu Osman (Mehmet) Bişkin Koronavirüs covid-19 rahatsızlığı nedeniyle vefat etmiştir.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz