Sulusaray-Toki yolu asfalt çalışmasında son aşamaya gelindi

25.07.2017

Bu haber 2.030 defa okundu 2K Kişi Okumuş

1 Yorum

Sulusaray-Toki yolu asfalt çalışmasında son aşamaya gelindi

sulusaray-toki yolu asfalt yenileniyor

Bozuk asfaltı ve Kazalarıyla meşhur Herkesin şikayetçi olduğu Sulusaray Kasabası-Nevşehir 200 evler Toki arasındaki  yol güzergahında  yol genişletme,yapım,onarım ve asfalt yenileme çalışmasında son aşamaya gelindi.

Nevşehir il özel idaresi tarafından yaklaşık 3 ay önce başlatılan yol yapım çalışması zemin sertleştirme ve zemin tesviyesinden sonra sıcak asfalt yapımına başlanılacağı öğrenildi.

Nevşehir’i Gülşehir çevre yoluna bağlamasından dolayı oldukça işlek olan bu güzergah,Çalışmalar tamamlandıktan sonra çift şerit duble yol olarak trafiğe açılması bekleniyor.

 

Sulusaray sakinleri ve bu güzergahı sık kullanan yolcular ağır yük araçları tarafından yolun tekrar bozulmasını istemiyor!!

 Bu güzergahı en sık kullanan sulusaray kasabası sakinleri bu güzergahın bu kadar bozulmasının sebebinin ağır yük araçlarının fazla tonajla rafiğe çıkmasından kaynaklandığını belirtiyor.

Edindiğimiz bilgiye göre bu güzergahda bulunan taş ve kum ocaklarına ait kum ve beton kamyonları gibi ağır yük araçlarının fazla tonajla trafiğe çıkıp yolun bozulmasında büyük etkileri olduğu belirtiliyor,eğer bu güzergahda trafik ekiplerince yeterli denetim ve kontroller yapılmazsa yolun tekrar bozulmasından endişe ediliyor. (RESİMLERİ GERÇEK BOYUTUNDA GÖRMEK İÇİN RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIN)

sulusaray-toki-yol-yapimi3 sulusaray-toki-yol-yapimi2 sulusaray-toki-yol-yapimi
sulusaray-toki-yol-yapimi

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Feyzanur
30 Temmuz 2017 - 14:55

İnşallah en kısa zamanda düzelir de refaha kavuşuruz. yoğurt tatlısı